Zobacz więcej ofert pracy

Contract Manager

Headhunters
Szczecin
praca stacjonarna
2138 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy zapewniającej usługi zarządzania załogowego i rekrutacji morskiej dla globalnego przemysłu morskiego, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • Znajdowanie czarteru dla danego statku, opieka nad kontraktem
  • Stały kontakt z właścicielami statków
  • Wystawianie faktur handlowych czarterującym, kontrola tych płatności
  • Realizowanie płatności i zwrotów kosztów dla armatorów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe - transport morski, logistyka, itp.)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doświadczanie w branży morskiej m.in. o warunkach czarterowych i masowym transporcie ładunków
  • Dobra znajomość obsługi komputera i doświadczenie w korzystaniu z programu Softmar (lub podobnych narzędzi wspierających usługi czarterowe, frachtowe, zarządzania ryzykiem, itp.)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od kwalifikacji kandydata)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Odpowiedzialne stanowisko z szerokim zakresem kompetencji
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się międzynarodowej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, internet
  • Możliwość szkoleń.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym, a także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.