DevOps Lead

Jefferson Frank International

Warszawa

15 dni temu

Jefferson Frank is the Amazon Web Services (AWS) recruiter of choice. We work with organizations worldwide to find and deliver the best permanent and contract AWS DevOps, Big Data, IaaS and PaaS professionals on the planet.

DevOps Lead
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 02.09KG

Obowiązki:

  • Doradzanie i wprowadzanie innowacyjnych pomysłów u klientów,
  • Prowadzenie zespołu w dobrej atmosferze w oparciu o dobre wyniki,
  • Rozwijanie i trenowanie zespołu, prioryteryzowanie zadań,
  • Zrozumienie i zarządzanie oczekiwaniami klientów,
  • Zarządzanie finansami projektów
  • Możliwość podróżowania 30% min.
  • Budowanie silnych i trwałych relacji z klientami

Podstawowe kwalifikacje:

  • Ukończone studia min. I stopień
  • Doświadczenie w roli konsultanta w środowisku dużych przedsiębiorstw
  • Doświadczenie w tworzeniu CI/CD, pipeline przy użyciu narzędzi takich jak Kubernetes, Jenkins, Ansible, Artifactory, Sonarqube lub podobnych.

Preferowane umiejętności:

  • Certyfikacja w 1 lub więcej wiodących narzędzi automatyki, takich jak: Gradle, Git, Jenkins, Bamboo, Docker, Kubernetes lub podobne.
  • Cloud
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Nigel Frank International

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Poznaj stanowisko: Młodszy Programista
Jak wskazuje sama nazwa zawodu, młodszy programista jest osobą stojącą nieco niżej w hierarchii firmy niż programista. Różnice w tych dwóch zawodach ograniczają się zazwyczaj do zakresu uprawnień i zarządzania, ponieważ obowiązki programistyczne, jakie oba zawody mają są zazwyczaj jednakowe. Młodszy programista to osoba, która tworzy programy, aplikacje i narzędzia w pewnym języku programowania. Większość młodszych ...
Praca Młodszy Programista