Diagnosta Pojazdów Mechanicznych

Comatec Poland

Wrocław/Jaroszów

95 days ago

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Miejsce pracy: Wrocław/Jaroszów
Nr ref.: DP102017
Opis stanowiska:
  • przeprowadzanie testów i pomiarów diagnostycznych na pojazdach i ich podzespołach zgodnie z planem oraz specyfikacją techniczną,
  • sporządzanie raportów diagnostycznych i eksploatacyjnych,
  • administracja testów,
  • wsparcie działań na prototypowni od strony dokumentacyjnej,
  • współpraca z innymi zespołami i oddziałami firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub wyższe),
  • doświadczenie z zakresu prowadzenia prac diagnostycznych maszyn budowlanych, ciężarówek, autobusów lub pojazdów osobowych,
  • umiejętność czytania oraz analizowania dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • mile widziana znajomość magistrali CAN.
Oferujemy
  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz do karty Multisport.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text, Journal of Laws 2016, item 922 with later changes). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.

Get to know the position: Diagnosta Samochodowy

Diagnosta samochodowy jest najczęściej pracownikiem stacji kontroli pojazdów, osobą odpowiedzialną za weryfikowanie stanu technicznego pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych, dopuszczonych do ruchu drogowego. Diagnosta samochodowy analizuje stan poszczególnych podzespołów, zgłaszając i dokumentując ewentualne usterki i odsyłając właściciela pojazdu do serwisu, celem ich wyeliminowania. Osoba ...
Diagnosta Samochodowy Job Diagnosta Samochodowy

Hiring on praca.pl