Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    9 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta Biznesowego

KACZMARSKI GROUP
Wrocław
praca stacjonarna
2129 dni temu

Szukasz lepszej pracy? Poszukujesz zatrudnienia po raz pierwszy?
Pracuj w branży w której pomagasz przedsiębiorcom!

Zacznij podążać z nami na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

Zadania:

  • Aktywizacja oraz utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Telefoniczna sprzedaż usług windykacyjnych
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie umów i warunków cenowych
  • Pozyskiwanie zleceń w zakresie obsługi windykacyjnej – realizacja założonych celów sprzedażowych

Do naszego zespołu zapraszamy osoby:

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • Entuzjazm i sprzedażowa smykałka
  • Orientacja na osiąganie celów
  • Samodzielność w realizacji zadań

W ramach współpracy zapewniamy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 8-16
  • Atrakcyjny i jasny system premiowy
  • Szkolenia wdrożeniowe, szkolenia produktowe oraz wsparcie trenerów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia NNW, prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport