Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    5 godz.
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Biura

ElectroTile Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1557 dni temu

Electrotile innowacyjna spółka na rynku innowacji w fotowoltaice rozbudowuje zespół sprzedażowy w związku z tym poszukujemy osób na stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Firma koncentruje swoje działania na perspektywicznym i dynamicznie rynku jakim jest Fotowoltaika. Oprócz instalacji pracujemy nad własnymi produktami oraz rozwijamy produkcję. Jeśli chcesz brać udział w transformacji energetycznej oraz uczestniczyć w rodzącym się rynku źródeł odnawialnych zapraszamy do współpracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę na rosnącym rynku kilku krotny wzrost w 2019
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt
  • Pracę z nowoczesnymi narzędziami CRM / ERP
  • Wiedzę o Fotowolotaice bez ograniczeń
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość udziału w innowacyjnych pracach badawczych
  • Świetną atmosferę i dobrą kawę – bez limitów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzór nad procesami oraz pracą zespołu pracowników biurowych
  • Optymalizacja procesów wewnątrz organizacji, opracowanie procedur i standardów
  • Nadzór oraz weryfikacja informacji znajdujących się w CRM
  • Planowanie budżetów, kontrola kosztów, weryfikacja dokumentacji
  • Raportowanie do Zarządu i ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Uruchomienie Biura Obsługi Klienta
  • Zarządzanie administracją i windykacja

Wykształcenie, widza i umiejętności, doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomości obsługi komputera
  • Biegła znajomość pakietu biurowego Microsoft Office
  • Doświadczenie w roli Kierownika / Office Managera
  • Prawo jazdy kat. B

Kluczowe kompetencje:

  • Umiejętność zarządzania procesami wewnątrz organizacji
  • Znajomość funkcjonowania narządzi CRM/ERP
  • Umiejętność sporządzania raportów o
  • Zarządzanie zespołem ludzi