Główny Księgowy / Główna Księgowa

Sales HR - Recruitment Agency

Kraków

5 dni temu

Dla naszego klienta, szukamy obecnie zmotywowanej osoby która rozpocznie pracę na ww. stanowisku.

Miejsce pracy: Kraków

Oczekiwania:
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównej Księgowej / Głównego Księgowego, w tym doświadczenie w pracy związanego z finansami spółek
  • uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, znajomość programów finansowo-księgowych w tym Comarch XL czy CDN Optima
  • znajomość języka angielskiego (B2)
  • duża odpowiedzialność, samodzielność, chęć wykazywania inicjatyw
  • wykształcenie wyższe o profilu finanse i rachunkowość / ekonomia
Twoje zadania:
  • zapewnienie pełnej obsługi księgowej podmiotów wchodzących w skład grupy
  • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego
  • zarządzanie należnościami i zobowiązaniami
  • nadzór nad procesem zamknięcia ksiąg, terminowością przelewów
  • bliska współpraca i wspieranie Zarządu
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków, instytucji
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
  • współpraca z instytucjami (ZUS, US, GUS) oraz audytorami
  • odpowiedzialność za opracowanie planu kont, wymogami kontrollingu oraz prawem podatkowym
Proponujemy w zamian:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oparte o współpracę B2B
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość realizacji i wdrażania własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy
Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Praca Główny Księgowy