Najnowsze oferty pracy

  • Kontroler jakości – sortownia owoców

    Klient portalu Praca.pl   Warka    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    7 dni
    Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy; Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet; Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku; Kontrola wagi produktów; Prowadzenie dokumentacji z kontroli; Nadzór nad jakością stoku magazynowego; Sprawdzanie sortowania według...
Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2029 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 36370

Warunki pracy

Praca 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu.
Praca w pokoju na 5 piętrze budynku.
Budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Analiza efektywności działalności laboratoriów Urzędu oraz realizacji potrzeb Inspekcji Handlowej i UOKiK
  • Opracowywanie planów działalności laboratoriów UOKiK
  • Opracowywanie sprawozdań z działalności laboratoriów UOKiK
  • Opracowywanie propozycji zmian w działalności laboratoriów UOKiK w celu właściwego wykorzystania ich możliwości badawczych oraz dostosowania zakresu wykonywanych przez nie badań do potrzeb Inspekcji Handlowej i UOKiK
  • Opracowywanie zasad planowania i sprawozdawczości laboratoriów UOKiK
  • Opiniowanie projektów planów i programów kontroli Inspekcji Handlowej w zakresie badań laboratoryjnych
  • Sporządzanie projektu rocznego sprawozdania z działalności Inspekcji Handlowej w zakresie badań laboratoryjnych
  • Opracowywanie projektu zarządzenia Prezesa UOKiK w sprawie sposobu naliczania kosztów badań prowadzonych przez laboratoria UOKiK

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego doświadczenia związanego z analizą działalności laboratorium
  • Wiedza specjalistyczna i umiejętność jej wykorzystania w zakresie funkcjonowania laboratoriów, planowania i analiz
  • Posiadanie kompetencji: rzetelność
  • Posiadanie kompetencji: współpraca
  • Posiadanie kompetencji: organizacja pracy i zorientowanie na osiąganie celów
  • Posiadanie kompetencji: komunikacja
  • Posiadanie kompetencji: myślenie analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Studia lub przeszkolenie z systemu zarządzania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Wiedza specjalistyczna i umiejętność jej wykorzystania z obszaru zarządzania
  • Posiadanie kompetencji: podejmowanie decyzji i odpowiedzialność