Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Informatyk

Ania Holding

Wieluń

13 days ago

Informatyk
Miejsce pracy: Wieluń
Opis stanowiska:
  • Obsługa istniejących i wdrażanie nowych systemów informatycznych
  • Bieżące utrzymanie i administrowanie wielosferową infrastrukturą IT
  • Bieżąca pomoc helpdesk dla użytkowników systemu informatycznego
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników
  • Konserwacja sprzętu komputerowego
  • Archiwizacja danych z serwerów
  • Przygotowanie programistyczne raportów i analiz
  • Wspomaganie pracy użytkowników w systemie Graffiti
  • Czynny udział w procesie wdrażania nowych systemów informatycznych
  • Zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Nadzór nad funkcjonowaniem łączy internetowych
  • Obsług informatyczna systemów CDN, Optima, Płatnik, Grafik
  • Zarządzanie siecią bezprzewodową dla magazynu oraz urządzeniami mobilnymi
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu informatycznym
  • Znajomość zagadnień informatycznych w zakresie oprogramowania MS Office i systemów operacyjnych Microsoft
  • Wiedza w zakresie bezpieczeństwa i administrowania środowiskami serwerowymi Windows Linux oraz systemu
  • Ms Exchange
  • Umiejętność administrowania siecią LAN i WAN
  • Znajomość konfiguracji, konserwacji i zarządzania sprzętem informatycznym
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów IT
  • Umiejętność archiwizowania danych, analizowania zagrożeń w sieciach komputerowych oraz monitorowania
  • zabezpieczeń systemów i danych
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy w zakresie nowego oprogramowania
  • Znajomość systemu ERP Graffiti będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wszechstronnego doświadczenia
  • Pracę w komfortowych warunkach
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Explore

Jesteśmy firmą z 28-letnim doświadczeniem. Działamy na runku artykułów elektrotechnicznych współpracując z dużymi firmami w kraju i za granicą. Nasza kadra to zespół fachowców, tworzących sprawnie działający zespół, który nie boi się wyzwań i osiąga sukcesy. Wiedza, doświadczenie i wyczucie rynku sprawiają, że jesteśmy dla klientów godnymi zaufania partnerami, którym można powierzyć realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja przesłanych CV
KrokSpotkanie komisji rekrutacyjnej z kandydatami
KrokRekomendacja do Zarządu
Krokpropozycja współpracy

Get to know the position: Specjalista ds. Informatyki

Specjalista do spraw informatyki jest osobą odpowiedzialną za szereg procesów informatycznych w firmie. W praktyce specjalista nadzoruje i kontroluje poprawne działanie systemów informatycznych, funkcjonujących w danej firmie lub instytucji, jednocześnie organizując rozwój i wprowadzanie nowych technologii informatycznych na jej obszarze. Specjalista administruje siecią wewnętrzną firmy, jeśli nie wyznaczono do tego ...
Specjalista ds. Informatyki Job Specjalista ds. Informatyki

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (302)
Toruń (186)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (857)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2290)
Radom (192)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)