Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Geolog Kraków
Inżynier Geotechnik / Geotechnical Engineer

Jacobs
Kraków
praca stacjonarna
1366 dni temu
Jacobs jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego na całym świecie.

W naszych biurach w Krakowie i Warszawie zatrudniamy ponad 1700 pracowników, którzy wspierają naszą działalność we wszystkich regionach świata. W ramach Global Delivery Center (GDC) nasi inżynierowie współpracują przy realizacji mulidyscyplinarnych projektów z zakresu Infrastruktury lądowej, wodnej i ochrony środowiska. Nasi specjaliści z Global Business Services (GBS) zapewniają wsparcie i doradzwo w zakresie rachunkowości, zakupów, IT, HR i projektowania graficznego.

Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia.
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PPS000022
Zakres obowiązków:
  • Analiza warunków gruntowych posadowienia budowli i dróg
  • Analizy projektowe bezpośrednich i głębokich fundamentów, stateczności skarp i zboczy, konstrukcji oporowych i wzmocnień gruntów
  • Projektowanie oraz przygotowywanie obliczeń geotechnicznych
  • Współpraca z lokalnymi i zagranicznymi zespołami innych branż
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne/specjalizacja geotechniczna
  • 5 - 8 lat doświadczenia w branży geotechnicznej (projektowanie)
  • Znajomość oprogramowania Geo5, GGU, Slope/W, Seep/W, ZSOIL i/lub PLAXIS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia budowlane do projektowania mile widziane
Oferujemy:
  • Umowę o prace oraz pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, elastyczne godziny pracy, kurs języka angielskiego,
  • Pracę przy międzynarodowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury
  • Możliwość współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali
  • Przyjazne środowisko pracy, możliwość pracy z domu