Swipe left or right
to go to next or previous job

Junior Facebook Ads Specialist

Imagine The Future

Warszawa

12 days ago

ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Wykorzystujemy w naszej codziennej pracy najnowsze technologie, autorskie rozwiązania analityczne i know-how najlepszych specjalistów, aby wspólnie wdrażać efektywne rozwiązania reklamowe.. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to ludzie młodzi, zaangażowani, którym oferujemy odpowiedzialność i samodzielność, realny wpływ na wynik oraz swobodę w szukaniu rozwiązań.

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowanie i obsługa kampanii paid social (Facebook - w tym video, Instagram, You Tube)
  • prowadzenie kampanii zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych
  • bieżący monitoring , optymalizacja kampanii pod kątem założonych KPI
  • opracowanie raportów i wyników
  • analiza trendów w social mediach, rekomendacja nowych rozwiązań
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat
  • min. roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii z zakresu paid social oraz w optymalizacji kampanii pod zróżnicowane cele
  • dobra znajomość takich narzędzi jak Power Editor i Menedżer Reklam
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office, zwłaszcza programem MS Excel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • szybkie rozwiązywanie problemów i otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
OFERUJEMY:
  • realny rozwój, autonomię i poczucie odpowiedzialności
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów Facebook Ads
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • świetną lokalizację biura w samym centrum Warszawy
Dołącz do nas!
Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF oraz zamieszczenie w nazwie pliku swojego imienia i nazwiska. Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process. | Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Get to know the position: Specjalista ds. Reklamy

Specjalista ds. Reklamy to osoba, która zachęca potencjalnych konsumentów do zakupu danych produktów/usług/dóbr inwestycyjnych/surowców w celu zwiększenia zysków klientów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: gromadzenie informacji na temat produktu/usługi oraz strategia marketingowa, sporządzenie planu finansowego przedsięwzięcia, opracowanie ...
Specjalista ds. Reklamy Job Specjalista ds. Reklamy

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2170)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)