Zobacz więcej ofert pracy

Junior Machine Learning Engineer

Visimind Ltd Sp. z o.o.
Olsztyn
praca stacjonarna
1610 dni temu

Ogłoszenie numer: 2817920, z dnia 2019-12-06

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem  i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

Poszukujemy osób zainteresowanych programowaniem w ujęciu pracy z przetwarzaniem dużej ilości danych i machine learningu. W pracy będziesz rozwiązywać realne problemy związanie z informacją przestrzenną. Twoim obowiązkiem będzie projektowanie rozwiązań odnajdujących wartościową informację w zdjęciach, mapach, wektorach i chmurach punktów.
Jeżeli nigdy jeszcze nie pracowałeś(aś) z takimi danymi, ale masz wiedzę z zakresu programowania (najlepiej w Pythonie) i chcesz rozwijać się w kierunku uczenia maszynowego zapraszamy do kontaktu.

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność programowania w Pythonie - mile widziana znajomość Pandas, Numpy,
  • umiejętność poszukiwania informacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność i silna motywacja do działania,
  • chęć nauczenia się lub znajomość języka C++,
  • chęć rozwoju w kierunku uczenia maszynowego,
  • preferowane kierunki wykształcenia: informatyka, geodezja,
  • mile widziana znajomość TensorFlow i Keras lub podobnych (PyTorch, Caffe).

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole badawczo-rozwojowym,
  • doświadczony zespół i mentora, którzy pomogą Ci się rozwinąć,
  • kursy, szkolenia i konferencje,
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • jasno określoną ścieżkę kariery i awansów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pakietów sportowych.

Poznaj

Visimind Ltd Sp. z o. o. będąca częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki.

Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy dbając o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań.