Zobacz więcej ofert pracy

Junior .NET Developer

Nigel Frank International
Kraków
praca stacjonarna
2105 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Krakow

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i rozwój systemów dla potrzeb rozwiązań biznesowych
  • Kierowanie zespołem
  • Realny wpływ na przebieg projektu
  • Wspólna, nisko-hierarchiczna kultura, w której przywództwo zdobywa się poprzez wpływ i charakter, a nie tytuł

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość środowiska .NET i  umiejętność programowania C#
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania
  • Chęć pracy z najnowszymi technologiami
  • Chęć rozwoju kariery
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku programisty (nie koniecznie komercyjne)

OFERUJEMY:

  • Pracę przy ciekawych projektach informatycznych
  • Rozwój zawodowy
  • Zespół doświadczonych specjalistów
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb