Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca

IDEALNY DACH JANECKI SP. J.
Poznań
praca stacjonarna
4781 dni temu

Ogłoszenie numer: 144663, z dnia 2011-04-08

Firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku zajmująca się dystrybucją materiałów budowlanych z siedzibą w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • załadunek, rozładunek i rozwożenie towarów
  • pomoc w prowadzeniu gospodarki magazynowej
  • dbałość o narzędzia pracy

Wymagania

  • znajomość topografii woj. wielkopolskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • bezwzględna uczciwość
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i  podtrzymywania dobrych relacji

Oferujemy

  • interesującą pracę w stabilnej firmie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy