Swipe left or right
to go to next or previous job

Kierownik Terminala

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.

Zielona Góra

13 days ago

Dla naszego Klienta, firmy oferującej specjalistyczne rozwiązania logistyczne, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik Terminala.

Miejsce pracy: lubuskie/ Zielona Góra
Nr ref.: SBS/77/1009/KT
Zakres obowiązków:
  • Właściwa organizacja pracy terminala przeładunkowego (tzw. cross-dock),
  • Zapewnienie efektywnej kosztowo obsługi przesyłek drobnicowych krajowych i międzynarodowych,
  • Zapewnienie utrzymania odpowiedniego poziomu jakości serwisu w zakresie obsługi przesyłek,
  • Minimalizacja ryzyka uszkodzeń przeładunkowych,
  • Zapewnienie zasobów ludzkich i rzeczowych w podległym obszarze działania,
Profil kandydata:
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem logistycznym, gospodarką magazynową lub produkcją,
  • Systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Doskonała organizacja pracy swojej i podległych obszarów,
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim (zarządzanie zespołem),
  • 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale operacyjnym,
  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji międzyludzkich,
  • Umiejętność motywowania i budowania zaangażowania w zespole,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formacie Word za pomocą przycisku

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”

Explore

Firmę Solid Bridge Solutions stworzyła grupa osób, od lat związana zawodowo z rynkiem doradztwa personalnego, chcąca wspólnie świadczyć kompleksowe i skuteczne usługi rekrutacyjne oraz dostarczać efektywne rozwiązania z zakresu Executive Search.

Get to know the position: Kierownik Magazynu

Kierownik Magazynu to osoba, która planuje, organizuje, kieruje oraz kontroluje działalność związaną z funkcjonowaniem magazynu, tj. odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień i utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad ...
Kierownik Magazynu Job Kierownik Magazynu

You are applying for the position of

Attach files to the application