Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Laboratorium Kontroli Jakości

Klient portalu Praca.pl
Wrocław
praca stacjonarna
2059 dni temu

Ogłoszenie numer: 2073239, z dnia 2018-09-24

Jesteśmy firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych jak również zdrowej żywności w tym olejów zimno tłoczonych.

Dbając o najwyższą jakość produktów prowadzone są badania zarówno we własnym laboratorium jak i w laboratoriach zewnętrznych Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: KIER/KJ/2018

Opis stanowiska

  • Efektywne zarządzanie zespołem analityków laboratoryjnych.
  • Sprawowanie nadzoru nad wyposażeniem laboratorium (z uwzględnieniem chromatografów).
  • Optymalizacja obecnie stosowanych metod analiz chromatograficznych pod kątem zmniejszania kosztów, skrócenia czasu analizy i ilości używanych odczynników.
  • Modyfikacja istniejącej analizy chromatograficznej przy zmianach matrycy produktu (składu, stężenia, postaci produktu).
  • Rozwój, wdrażanie i walidacja nowych metod badawczych, głównie chromatograficznych.
  • Projektowanie i realizacja przyspieszonych badań przechowalniczych i analiza statystyczna wyników badań.
  • Testy obciążeniowe produktów.
  • Weryfikacja wyników badań i ocena zgodności z wymaganiami wewnętrznymi i zgodnością z prawem europejskim/polskim.
  • Ocena dokumentacji i próbek surowców i opakowań od nowych dostawców pod kątem zgodności z wymaganiami wewnętrznymi i zgodnością z prawem europejskim/polskim.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: biochemia, farmacja, chemia, technologia żywności.
  • Znajomość norm ISO 13485, ISO 22000, ISO 9001.
  • Praktyczna znajomość metod analitycznych, w tym metod chromatograficznych, poparta doświadczeniem.
  • Znajomość mikrobiologii żywności i metodyki mikrobiologicznej.
  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu i walidacji metod analitycznych.
  • Bardzo dobra znajomość analiz chromatograficznych tłuszczy i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach w różnych matrycach, produktach farmaceutycznych i żywnościowych.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi HPLC i GC.
  • Doskonałe umiejętności planowania i organizowania pracy własnej i zespołu.
  • Samodzielność i elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Asertywność i nastawienie na współpracę.
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Rozwój zawodowy w firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku.
  • Prywatną opiekę medyczną.