Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Testów

Hays Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2034 dni temu

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 1112515
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, lidera branży ubezpieczeniowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Koordynatora Testów

Lokalizacja: Kraków
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) Długość projektu: pół roku + możliwość przedłużenia Stawka: 550 – 850 PLN/Manday

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w IT, doświadczenie w zarządzaniu jakością systemów informatycznych poparte odbytymi szkoleniami z metodologii testowania (w tym ISTQB).
  • Doświadczenie w budowaniu testów automatycznych
  • Wiedza na temat aktualnych technologii i systemów operacyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego

Zadania:
  • Koordynuje etap tworzenia założeń testowych w projektach:
  • Przygotowuje plan testów oraz szczegółowy harmonogram ich wykonania
  • Ustala rodzaj i zakres wykonywanych testów (funkcjonalnych/ niefunkcjonalnych),
  • Określa zapotrzebowanie na środowiska i dane testowe, ustala narzędzia niezbędne do realizacji testów,
  • Ustala kryteria rozpoczęcia i zakończenia danego etapu testów,
  • Zarządza wykonaniem testów :
  • Zapewnia wprowadzenie scenariuszy testowych do systemu wspierającego proces testowy (system HPALM)
  • Koordynuje proces realizacji testów w projekcie, identyfikuje ryzyka, zarządza procesem naprawy defektów
  • Raportuje postęp prac, kontroluje zgodność wykonywanych zadań z harmonogramem testów
  • Nadzoruje postęp realizacji testów, statystyki defektów, ryzyka, kluczowe defekty, informuje o dodatkowych, nieprzewidzianych wydarzeniach

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.