Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Mechanik / Serwisant z doświadczeniem w zakresie hydrauliki siłowej

HR Support

Warszawa, Wołomin, Radzymin, Tłuszcz

126 days ago

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze napraw i regeneracji hydrauliki siłowej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Wołomin, Radzymin, Tłuszcz
OBOWIĄZKI:
  • Demontaż i montaż podzespołów hydrauliki siłowej w maszynach budowlanych i przemysłowych
  • Diagnoza usterki – rozebranie elementu hydrauliki siłowej na części pierwsze i wskazanie usterki
  • Regeneracja i naprawa podzespołów hydrauliki siłowej
  • Sprawdzenie elementów na stanowisku testowym lub na maszynie
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w naprawie elementów hydrauliki siłowej
  • Wiedza na temat budowy elementów hydrauliki siłowej, tj. pomp hydraulicznych tłoczkowych, łopatkowych, zębatych, oraz rozdzielaczy, siłowników, silników, orbitroli hydraulicznych
  • Umiejętność demontażu i montażu podzespołów hydrauliki siłowej w maszynach budowlanych i przemysłowych
  • Umiejętność zdiagnozowania usterki w pompie, silniku, rozdzielaczu hydraulicznym
  • Umiejętność naprawy i regeneracji pomp, silników i rozdzielaczy hydraulicznych
PRACODAWCA ZAPEWNIA:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy 8:00-16:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Premie uzależnione od efektów pracy
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Explore

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.

Get to know the position: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Job Mechanik

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (61)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2148)
Radom (189)
Płock (79)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (84)