• Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. dokumentacji opakowaniowej

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Przygotowania specyfikacji materiałów opakowaniowych (rejestracyjnych oraz ogólnych) Zarządzanie danymi do etykiet logistycznych w systemach Oracle i Nice Label; Ujednolicanie i standaryzowanie szablonów etykiet logistycznych; Opracowywanie rysunków technicznych dla...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Informacji Medycznej Warszawa
Medical Information Executive with German or French

Grafton Recruitment
Warszawa
praca stacjonarna
1837 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Warszawa
Nr ref.: 1-26-53630

For one of our Clients, we are currently looking for a Medical Information Executive with German or French.

Duties will include:
  • Providing high quality technical and medical information in response to inquiries via phone, email, or mail
  • Researching and preparing responses for healthcare professionals and members of the public
  • Working with cross-functional teams across the region
Requirements:
  • Degree in Life Sciences/Healthcare (Pharmacy degree preferred)
  • Fluent English (C1) and German or French (C1 minimum, C2 preferred)
  • Experience in customer service
  • At least 1 year of experience in medical information or other relevant field
Benefits:
  • attractive benefits package
  • possibility of working in a newly-created team
  • international working environment
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”