Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Merchandiser Poznań
Młodszy Specjalista ds. Visual Merchandisingu

Dealz Poland Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
rekrutacja online
1379 dni temu
NOWA SIEĆ SKLEPÓW W POLSCE –

WIELKA SZANSA DLA CIEBIE

Kim jesteśmy?

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.
Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.
Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania na tym stanowisku to:
  • Opracowanie i aktualizacja planogramów asortymentowych zgodnie z obowiązującymi standardami merchandisingowymi
  • Optymalizacja ekspozycji asortymentu w sklepach sieci
  • Przygotowanie raportów z promocji
  • Analiza działań konkurencji z zakresu ekspozycji
  • Przygotowanie wszystkich danych produktu: zdjęcie, wymiary, opakowania zbiorcze
  • Odpowiedzialność za opiniowanie, monitoring harmonogramów ekspozycji dodatkowych
Czego oczekujemy od Ciebie:
  • Kreatywności oraz otwartości do dzielenia się nowymi pomysłami
  • Motywacji, zaangażowania i pozytywnego nastawienia do pojawiających się wyzwań
  • Praktycznej znajomości programów MS Excel i PowerPoint
  • Praktycznej znajomości programu Spaceman, Space Planning lub pokrewnych
  • Doświadczenia w pracy w dziale Visual Merchandisingu mile widziane
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
Za co polubisz swoją pracę:
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Stabilność zatrudnienia
  • Korzystne warunki wynagradzania
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosfera w międzynarodowym środowisku pracy