Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Florysta Kraków
Opiekun / Opiekunka Kwiatów

ISS Facility Services Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1768 dni temu

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:

Opieka nad kwiatami doniczkowymi w 4 budynkach biurowych w Krakowie, obejmująca:

  • podlewanie, przycinanie, leczenie i przesadzanie kwiatów
  • domawianie nowych sadzonek wg. potrzeb
Wymagania:
  • doświadczenie w branży
  • znajomość roślin i sposobów ich pielęgnacji
  • znajomość dostawców kwiatów i produktów itp.
  • mile widziane posiadanie sprzętu (konewki, nożyce, inne)
Oferujemy:
  • umowę zlecenie
  • pracę w wymiarze ok. 24 h tygodniowo
  • elastyczne godziny - możliwość pracy w godzinach popołudniowych (po 16:00) oraz w soboty

Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli:

„Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https://www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

Informujemy:

„Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.

Poznaj

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.