Zobacz więcej ofert pracy

Piekarz

Piekarnia ULIJANKA Piechowice
Piechowice
praca stacjonarna
1533 dni temu

Ogłoszenie numer: 3072500, z dnia 2020-02-14

Lokalna mała piekarnia Pracownia Dobrego Chleba

Piekarz

Miejsce pracy: Piechowice

Opis stanowiska

  • Praca w lokalnej piekarni przy produkcji pieczywa w godzinach nocnych.
  • Praca zespołowa polega na wytwarzaniu ciast, kształtowaniu pieczywa i wypiekaniu w piecu piekarskim.

Wymagania

  • Wymagane chociaż minimalne doświadczenie w zawodzie piekarza.

Oferujemy

  • Praca przy wypiekach certyfikowanych Karkonoską Marką Lokalną, na dawnych recepturach.
  • Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i wielkości produkcji w granicach 3600 - 5600 zł brutto miesięcznie.
  • Atrakcyjne premie.
  • Umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie od 4000 do 6000 PLN.