Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik gospodarczy

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Świdnica

21 dni temu

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o. zatrudni od zaraz osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Świdnica

Zadania:

  • dbanie o właściwy porządek podległych pomieszczeń i miejsc sortowania, składowania odpadów,
  • sortowanie odpadów (kartony, folie, styropian),
  • dbanie o zewnętrzną część obiektu (utrzymanie czystości).

Wymagania:

  • chęć do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany od poniedziałku do piątku + jedna zmiana w sobotę wg. planu produkcji),
  • prawo jazdy kat. B i uprawnienia UDT - mile widziane,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu
  • obowiązków,
  • •komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Pracownik gospodarczy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gegenbauer Polska Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zawartych w dokumentach dołączonych do aplikacji (Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Gegenbauer Polska Sp. z o.o. może przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody).