Zobacz więcej ofert pracy

Product Owner / Scrum Master

Główny Inspektorat Transportu Drogowego
Warszawa
praca stacjonarna
1658 dni temu

Biuro Krajowego Systemu Poboru Opłat

Oferujemy niepowtarzalną na rynku pracę w dziedzinie inteligentnych systemów transportowych, systemów poboru opłat i systemów kontroli oraz udział w innowacyjnych projektach z nimi związanych. Praca dla GITD to również możliwość wzięcia udziału w największych przedsięwzięciach transportowych w Polsce i w Europie, w tym m.in. w budowie Nowego Krajowego Systemu Poboru Opłat. Będzie to największy projekt realizowany przez zespół wdrożeniowy GITD, którego częścią jest proponowane stanowisko. Instalacja, konfiguracja, testowanie, wdrożenie czy diagnozowanie błędów – to tylko niektóre z nadchodzących wyzwań, jakie będą stały przed naszym zespołem, którego głównym i jednocześnie pierwszym zadaniem jest stworzenie i uruchomienie nowego poboru opłat w Polsce.

Oferujemy konkurencyjne na rynku wynagrodzenie powyżej 10K.

Nasz standard:

  • stabilność zatrudnienia
  • elastyczność i autonomia działania
  • świetna atmosfera pracy i zgrany zespół
  • atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie i dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • wczasy pod gruszą, nagrody za wyniki, dofinansowanie nauki, benefity
  • możliwości rozwoju osobistego i zdobywania wiedzy
  • praca w zespole, który jest nastawiony na sukces
  • świetna lokalizacja biura przy Dworcu Zachodnim
  • poranna kawa i wspólne śniadania :-)

Zadania:

  • Odpowiedzialność za promowanie Scrum w projekcie i na poziomie organizacji;
  • Organizację i prowadzenie prac zespołu;
  • Realizacji zadań projektowych z zespołem deweloperskim zgodnie z wymogami projektowym;
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac zespołu;
  • Wykrywanie ryzyk i szans, raportowanie ich do kadry managerskiej;
  • Weryfikacja wykonania szacowania czasu prac przez zespół programistyczny;
  • Udział w tworzeniu harmonogramów prac.

Pasujesz do nas jeżeli:

  • Umiesz planować prace zespołu, tworzyć harmonogramy i monitorować postępy;
  • Umiesz raportować postęp prac;
  • Masz minimum 3 letnie doświadczenie w środowisku agile w roli scrum mastera lub product ownera;
  • Masz wyższe wykształcenie;
  • Umiesz wesprzeć zespół, rozwiązywać problemy i organizować pracę zespołu;
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów z zespołami rozproszonymi;
  • Posiadasz umiejętność wykrywania ryzyk oraz szans i raportowania ich do kadry managerskiej wyższego poziomu;
  • Znasz narzędzia: JIRA, Confluence;
  • Bardzo dobrze znasz metodyki zwinne wytwarzania oprogramowania (Agile / SCRUM);
  • Dobrze znasz zagadnienia z zakresu zarządzania projektami;
  • Masz wysokie zdolności komunikacyjne;
  • Masz certyfikat Scrum Mastera lub Product Ownera.