Zobacz więcej ofert pracy

Programista JAVA

Exorigo-Upos sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
1556 dni temu
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • projektowanie architektury, dobór technicznych rozwiązań, implementacja aplikacji i komponentów;
  • programowanie w różnych warstwach aplikacji: baza danych, logika biznesowa, usługi, warstwa prezentacji;
  • dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty
  • praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • dobra, praktyczna znajomość Java SE
  • dobra, praktyczna znajomość obsługi i projektowania relacyjnych baz danych oraz języka SQL (MS SQL Server)
  • doświadczenie programistyczne (np. w zakresie tworzenia aplikacji: bazodanowych, systemowych, GUI)
  • rozumienie procesu tworzenia oprogramowania
  • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej oraz wymianę mailową z zagranicznymi klientami
Mile widziane:
  • znajomość środowisk/technologii/systemów: Eclipse, Spring, SWT, TCP/IP, HTTP, Linux
  • zdolność analitycznego myślenia
  • znajomość metodyk efektywnego programowania i testowania.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym i dogodną formę zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy, współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów i naukę od doświadczonych ekspertów
  • atrakcyjny pakiet opieki medycznej
  • bardzo dogodną lokalizację, wygodne, nowe biuro oraz bezpłatny parking