Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Przedstawiciel Handlowy

Grupa Inter Cars

Gdańsk

23 days ago

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej? Ponadto prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach.
Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?
Wejdź na www.intercars.eu

Do fili w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Optymistycznego podejścia do świata i ludzi
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Kandydatom oferujemy:
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji.

Explore

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.

Get to know the position: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Job Przedstawiciel Handlowy