Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

Autojet

Poznań

12 dni temu

Firma Autojet poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie sprzedaży oraz rozwój działalności firmy na określonych rynkach.

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż drukarek przemysłowych typu InkJet oraz materiałów eksploatacyjnych
  • sprzedaż urządzeń przemysłowych będących w ofercie firmy
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych nabywców
  • prowadzenie dokumentacji handlowej
Wymagania:
  • doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku (w szczególności w sprzedaży drukarek przemysłowych)
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • nastawienie na realizację celów
  • determinacja w działaniu
  • gotowość do częstych wyjazdów (praca na terenie całej Polski)
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • samodzielne stanowisko w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • wysokie wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autojet dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy