Redaktor bloga o tematyce IT

TeamQuest

Warszawa

31 dni temu

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest poszukuje redaktorów do współtworzenia bloga o tematyce IT - teamquest.pl/blog.
Redaktor bloga o tematyce IT
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 36150#19090009
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie i publikacja newsów i/lub felietonów w oparciu o samodzielny, rzetelny i wyczerpujący research oraz wiedzę własną.
Wymagania:
  • Świetna orientacja w szeroko pojętej branży IT,
  • Dobra znajomość wiodących systemów operacyjnych,
  • Zainteresowanie oprogramowaniem i elektroniką,
  • Ogólna orientacja w usługach IT klasy enterprise,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • Własne zdanie


Dodatkowe atuty:

  • Znajomość innych języków obcych,
Oferujemy:
  • Od 1 tys. do 5 tys. zł netto, w zależności od liczby i jakości publikacji,
  • Elastyczną formę współpracy.
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118

Poznaj

TeamQuest

Poznaj stanowisko: Redaktor 
Specjalista Redaktor to osoba (dziennikarz), która redaguje artykuły i odpowiada za poprawną zawartość treści publikacji. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie, zredagowanie i opublikowanie materiałów tekstowych oraz multimedialnych branżowych (np. gospodarka, finanse, prawo, ubezpieczenia, inwestycje, nieruchomości, giełda, biznes), a także koordynacja pracy redaktorów ...
Praca Redaktor