Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

MK Salvia Sp zoo

Warszawa

32 dni temu

Biuro Rachunkowe o ugruntowanej pozycji na rynku w związku ze swoim rozwojem poszukuje do zespołu księgowego/wej

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego (bez prowadzenia spraw pracowniczych i ZUS) dla wszystkich powierzonych klientów (bez spółek produkcyjnych)
  • Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości, oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
  • mile widziana znajomość programu Optima
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoki poziom samodzielności, zdolności organizacyjnych oraz inicjatywy w podejmowaniu działań - postawa nastawiona na poszukiwanie rozwiązań
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Sporządzanie Sprawozdań Finansowych premiowane
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • możliwość dofinansowania studiów wyższych, podyplomowych, kursów
  • stała współpraca z Doradcą Podatkowym
  • dużą samodzielność w działaniu
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy