Zobacz więcej ofert pracy

Senior Java Developer

ASTEK Polska
Warszawa
praca stacjonarna
1886 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Warszawa

Godziny pracy: start pomiędzy 6.00 10.00

Projekt dotyczy wdrożenia nowej funkcjonalności w bankowości elektronicznej, a także funduszy inwestycyjnych i automatyzacji procesów biznesowych w backoffice.

Obowiązki
  • Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji,
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem Confluence, UML i Enterprise Architect,
Wymagania:
  • Komercyjne doświadczenie (min. 4 lata) w wykorzystywaniu wszystkich wymienionych technologii: Spring lub Java EE, Spring Data lub JPA,  Hibernate, REST
  • Dobra znajomość systemów bazodanowych (w szczególności Oracle 10g i wyżej) w zakresie: pisanie wydajnych zapytań SQL, projektowanie i tworzenie struktur danych (tabele, indeksy, etc), znajomość zagadnień związanych z transakcjami i blokadami bazodanowymi
Pozostałe:
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD
  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych typu Continuous Integration i przeglądania kodu (code review), doświadczenie z GIT, Gerrit, Jenkins (lub analogicznych)
  • Doświadczenie w zakresie audytu kodu (code review), refaktoryzacji kodu
  • Znajomość innych narzędzi / bibliotek: JAX-B, XSLT, Oracle PL/SQL
  • Znajomość metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum i narzędzi typu Jira / Confluence
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci