Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Software Architect

Nigel Frank International
Katowice
praca stacjonarna
2439 dni temu

Nigel Frank International - Globalny lider z zakresu rekrutacji specjalistów Microsoft!

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 1808

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Architekt będzie współpracował z zespołem polskim i partnerem z Norwegii.
  • Wsparcie zespołu w modelowaniu aplikacji w oparciu o DDD + Event Sourcing, z uwzględnieniem wymagań od biznesu
  • Planowanie rozwiązań infrastrukturalnych tak, żeby spełnić wymagania dotyczące wydajności, niezawodności
  • Badanie, ocena i wdrażanie nowych technologii do projektu
  • Budowanie kodu infrastruktury i bibliotek w C# / .NET

Wymagania:

Technologie których znajomość da Ci +10 do aplikacji:

  • ServiceStack
  • RavenDB
  • MassTransit + RabbitMQ
  • Redis
  • EventStore
  • Usługi w Azure (np. Blob Storage)
  • Ogólne zagadnienia związane z budową frontendów webowych, znajomość co najmniej jednego frameworka frontendowego (np. Angular 1)
  • Ogólne zagadnienia związane z budową aplikacji mobilnych (Android, iOS)

Idealny kandydat na to stanowisko, musi wykazać się szeroką wiedzą z zakresu wzorców architektury i technologii, najlepiej gdyby potrafił samodzielnie projektować rozwiązania i stosować wiedzę w praktyce. Jednocześnie architekt będzie musiał rozumieć potrzeby biznesowe i odzwierciedlać je w projektowanych rozwiązaniach. Kandydat którego poszukujemy powinien być osobą komunikatywną i wykazującą inicjatywę. Istotne dla nas jest rozumienie przez kandydata takich aspektów budowy systemu jak skalowalność, niezawodność, continuous delivery, automatyzacja wdrożeń.