Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz (sieci ciepłownicze)

PRESYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Rzeszów

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 3372872, from 2020-06-01

Presystem Sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracowników na stanowisko:

Location: podkarpackie / Rzeszów

Job description

  • Praca przy budowie sieci cieplnych, praca w delegacji na terenie kraju
Zadania:
  • Spawanie rurociągów pod badania nieniszczące spoin typu rentgen i ultradźwięki

Requirements

  • Uprawnienia spawacza – TIG 141
  • Doświadczenie przy spawaniu w metodzie spawania nr 141 TIG
Dodatkowym atutem będą:
  • Doświadczenie w spawaniu rurociągów pod badania nieniszczące spoin (rentgen, ultradźwięki)
  • Prawo jazdy kat. B

We offer

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Końcowe zarobki zależne od efektów pracy
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz