Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Roszczeń Warszawa
Specjalista ds. Obsługi Skarg i Odwołań

Grupa Generali
Warszawa
praca stacjonarna
1751 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Potrafisz?
Zajmiesz się tym z przyjemnością!
  • Rozpatrywanie skarg i odwołań od decyzji dotyczących roszczeń z ubezpieczeń na życie (indywidualnych i grupowych) oraz NNW i Travel
  • Weryfikacja i analiza dokumentacji roszczeniowej
  • Przygotowywanie odpowiedzi na korespondencję organów nadzoru ( Rzecznik Finansowy, KNF)
  • Przygotowywanie materiałów do szkoleń merytorycznych
To Twoje kompetencje?
Szukamy właśnie Ciebie!
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : ekonomia, finanse, prawo)
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Dobra znajomość przepisów prawa dotyczących umowy ubezpieczenia
  • Nastawienie na jak najwyższy poziom obsługi klienta
  • Dokładność i wnikliwość
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Zawsze chcesz więcej?
Ciesz się dodatkowymi benefitami!
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach