Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Green Genius Sp. z o.o.

Warszawa

10 dni temu

(umowa na zastępstwo)
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Aktywna prezentacja oferty produktów przez telefon, mailing do klientów, informowanie klientów
  • Pozyskiwanie danych od klientów niezbędnych do przygotowania oferty
  • Telefoniczna obsługa naszych Klientów
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi oraz pozytywne relacje z Klientami
  • Współpraca z innymi jednostkami w naszej firmie w ramach obsługi klienta.
  • Uzupełnianie i weryfikacja bazy danych klientów (odpowiedzialność za aktualizację danych)
  • Polecanie usług firmy i dbanie o wizerunek firmy
Czego oczekujemy:
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych (umiejętność słuchania ze zrozumieniem, swobodnego wysławiania się i zadawania pytań, miły głos)
  • Zaangażowania i pozytywnego nastawienia
  • Orientacji na efekty – realizację założonych celów
  • Doświadczenia w pracy telemarketera (Call Center)
  • Znajomości obsługi komputera, w szczególności baz danych, arkusza exel, edytora word,
  • Uczciwości, rzetelności i skrupulatności
  • Pomocnej postawy dla klienta
  • Umiejętności przekonywującej argumentacji oraz profesjonalnej obsługi klientów
  • Min. średniego wykształcenia
Co oferujemy:
  • Umowę na zastępstwo na ok 1,5 roku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w pełnym wymiarze w dogodnej lokalizacji ( metro Politechnika )
  • Pracę w znanej i rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju
  • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj