Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Specjalista ds. usterek i gwarancji

Grupa ERBUD

Poznań

38 days ago

GRUPA ERBUD powstała w 1990 roku. Posiada bogate doświadczenie w realizacji prestiżowych projektów budowlanych. Na polskim rynku jest jedną z największych grup budowlanych. Działalność grupy realizowana jest w obszarach: budownictwa kubaturowego, budownictwa inżynieryjno-drogowego, budownictwa przemysłowego, inżynierii i serwisu dla przemysłu oraz energetyki. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W 2007 roku Erbud dołączył do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Bieżące kontakty z Inwestorami w zakresie oddanych, do użytku obiektów;
  • Kontakt z podwykonawcami, w celu obsługi zgłoszonych przez użytkowników usterek;
  • Przyjmowanie zgłoszeń, weryfikacja i usuwanie usterek, w okresie gwarancji;
  • Organizacja i odbiór prac;
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (kierunek – Budownictwo);
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub 5-letniego doświadczenia w pracy na budowach;
  • Dobrej znajomości zagadnień technicznych oraz przyczyn powstawania usterek;
  • Mile widziana znajomość zagadnień prawnych w umowach budowlanych;
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCAD;
  • Samodzielności oraz systematyczności;
  • Prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Explore

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu

Get to know the position: Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...
Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Job Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (747)
Wałbrzych (70)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (272)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (984)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2333)
Radom (177)
Płock (77)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (91)