Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista / Specjalistka Tampodruku

Gerdes MC Sp. z.o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1379 dni temu

Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych z oddziałem w Poznaniu. Poprzez wysoką jakość naszych produktów zapewniliśmy sobie dobrą pozycję na rynku.

Obecnie w związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej firmy

i do wzmocnienia zespołu lub przeszkolenia poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • opracowywanie procesów technologicznych z przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • uczestnictwo w wzorcowaniu nowych projektów
  • tworzenie dokumentacji procesowej i jej nadzorowanie
  • rozwiązywanie problemów technologicznych "przy maszynie", redukcja odpadów
  • ustawianie, uzbrajanie maszyn na montażu do tampodruku i do sitodruku
Wymagania:
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • uzbrajanie maszyn tampo i sitodrukowych
  • znajomość branży tworzyw sztucznych
  • znajomość obsługi maszyn – programowanie
  • otwartość na nowe technologie
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • solidność
  • uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pakiet medyczny
  • kartę Multisport