Swipe left or right
to go to next or previous job

Technik obiektu - Konserwator

PORREAL Polska Sp. z o.o.

Kraków

54 days ago

Międzynarodowa firma, działająca w branży technicznej obsługi obiektów komercyjnych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, mechanik lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
    (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub centra handlowe)
  • uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” do 1kV, mile widziane do 20kV
  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.)
  • znajomość obsługi inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS)
  • obsługa komputera – pakiet MS Office
  • umiejętności współpracy i integracji w zespole
Podstawowe zadania:
  • eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości
  • bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości
  • nadzór nad pracą podwykonawców
  • drobne naprawy
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w tym również dla członków rodziny
  • możliwość korzystania z karty Multi-Sport na preferencyjnych warunkach
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Get to know the position: Technik Utrzymania Obiektu

Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Technik Utrzymania Obiektu Job Technik Utrzymania Obiektu

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (55)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (230)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2242)
Radom (173)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (69)