Technolog elektryk

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

Zielonka

18 dni temu

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. zajmują się produkcją, modernizacją oraz remontami sprzętu wojskowego. Specjalizują się w zakresie projektowania, produkcji i remontu sprzętu w dziedzinach:

  • rozpoznania i walki radioelektronicznej
  • dowodzenia i łączności
  • obrony powietrznej
  • elektroniki specjalnej
Miejsce pracy: Zielonka
Zadania:
  • opracowywanie harmonogramu remontu urządzeń
  • nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi oraz dokumentacją technologiczną
  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • rozwiązywanie problemów technologicznych wynikających z procesu produkcji
  • optymalizacja procesów technologicznych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub podobnym
  • wiedza z zakresu elektrotechniki
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na nowe wyzwania
  • odpowiedzialność, rzetelność
  • posiadanie certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego uzyskanie

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania
  • uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy
  • przyjazną atmosferę pracy
Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog