Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Otmuchów
Energetyk / Specjalista ds. energetycznych

ZPC "OTMUCHÓW" SA
Otmuchów, Otmuchów/ Brzeg
praca stacjonarna
3692 dni temu

Spółka Giełdowa, czołowy producent branży cukierniczej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Otmuchów/ Brzeg

Twoje zadania:
  • Współodpowiedzialność za ciągłość dostaw energii elektrycznej, cieplnej i mediów,
  • Analizowanie zużycia mediów energetycznych oraz przyczyn powstawania awarii,
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją oraz utrzymaniem sprawności maszyn i urządzeń oraz infrastruktury energetycznej i elektroenergetycznej,
  • Przeprowadzanie pomiarów obciążeń oraz udział w przeglądach i remontach instalacji  i urządzeń energetycznych,
  • Prowadzenie projektów technicznych w zakresie: projektowania, zakupów technicznych, instalacji i montażu, testów i odbiorów technicznych maszyn i systemów, wdrożenia do produkcji zgodnym z przyjętym harmonogramem, budżetem, zakresem i jakością,
  • Prowadzenie wymaganej przepisami dokumentacji technicznej oraz sporządzanie wymaganych sprawozdań,
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną pracą wykonywaną przez podległy zespół pracowników,
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku najlepiej w firmie produkcyjnej,
  • Wiedzy z zakresu budowy i eksploatacji stacji elektroenergetycznych,
  • Komunikatywności, zaangażowania i dobrej organizacji pracy,
  • Bardzo dobrej znajomości środowiska Ms Office,
  • Uprawnień energetycznych z zakresu dozoru i eksploatacji,
Oferujemy:
  • interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
Bardzo prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"