Fundacja Medicover
Centrum Medicover Forum
ul. Targ Sienny 7
- ukończyłeś studia licencjackie na kierunku Fizjoterapia, lub jesteś absolwentem wychowania fizycznego i posiadasz 3 letnie doświadczenie w zakresie wspierania aktywności fizycznej,
- wykazujesz chęć doskonalenia swojego warsztatu oraz interesuje Cię zdrowy styl życia,
- tematyka związana z cukrzycą nie jest Ci obca,
- poszukujesz pracy dodatkowej,
- mile widziane doświadczenie w pracy z dietetykiem.
- praca przy 3,5 letnim projekcie oraz udział w Gdańskim Programie Profilaktyki Cukrzycy,
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności zawodowych,
- współpraca w formie umowy zlecenia lub kontraktu gospodarczego na około 30-40 godzin miesięcznie,
- elastyczny system pracy (praca w godzinach 16-20 w wybrany dzień/dni w tygodniu oraz w wybrane soboty w miesiącu w godzinach 9-14),
- jasny podział obowiązków,
- wsparcie zespołu w trakcie wdrożenia,
- możliwość wsparcia akcji profilaktycznych Fundacji Medicover.
Projekt polega na zmianie nawyków żywieniowych oraz wprowadzeniu regularnej aktywności fizycznej u pacjentów ze stanem przedcukrzycowym. Celem projektu jest zwiększenie świadomości pacjentów na temat roli diety i ruchu w zapobieganiu cukrzycy oraz zmniejszenie ryzyka zachorowań.
- pracę z pacjentami oraz współpracę z dietetykiem według określonych protokołów,
- omawianie wyników ankiety dotyczącej aktywności fizycznej (IPAQ),
- omawianie roli aktywności fizycznej w stanie przedcukrzycowym,
- wskazywanie korzyści zdrowotnych osiąganych poprzez prowadzenie regularnej aktywności fizycznej,
- ustalanie z pacjentami indywidualnego planu aktywności fizycznej (forma i częstotliwość),
- wskazanie form aktywności fizycznej najkorzystniejszych dla danego uczestnika,
- instruktarz zaproponowanych ćwiczeń.
Poznaj
Medicover Sp. z o.o.
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.