Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Celestynów Florysta Celestynów
Florysta / Florystka / Pomoc Florysty

BUKIECIARNIA DECAROLA Karolina Bąk
Celestynów
2 800 - 3 200 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny / praktykant/stażysta
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
934 dni temu

Ogłoszenie numer: 5691261, z dnia 2021-10-13

Bukieciarnia Decarola

Kwiaciarnia / florystyka

Kwiaty, bukiety, dekoracje i wiązanki okolicznościowe

Miejsce pracy: Celestynów

Opis stanowiska

W związku z dalszym rozwojem firmy i nowymi projektami zatrudnimy florystę / florystkę lub pomoc florysty do pracy w kwiaciarni. Oferujemy możliwość pracy i rozwijania swojej pasji. Jeśli lubisz pracę z kwiatami to zapraszamy :-)

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie kwiatów, bukietów, dekoracji i wiązanek okolicznościowych
  • Obsługa klienta
  • Dbanie o wystrój i rośliny w kwiaciarni

Wymagania

  • Posiadanie podstawowego doświadczenia florystycznego przy pracy w kwiaciarni
  • Umiejętność przeprowadzania kalkulacji kosztów stworzonej kompozycji i profesjonalnej obsługi klienta
  • Zdolności manualne
  • Artystyczna dusza
  • Kreatywność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość przyuczenia i wysłania na szkolenie

Dodatkowo możemy zaoferować mieszkanie (pod tym samym adresem).

Zapraszamy!