Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

Devire
Katowice
praca stacjonarna
1828 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Katowice

Nr ref.: PL38182

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

For our Client - IT consulting company, specializing in developing innovative business tools and solutions - we are currently looking for a experienced specialist to take role as a Front-End Developer.

You will be developing a project from the scratch, we are in front of a big challenge to build completely new application (with prematch and live sports betting) website in the JavaScript for one of the biggest Sports betting provider in the Central Europe market.

We seek candidates who have:

  • 5 years of experience in front-end development
  • knowledge with modern front-end technologies (Angular 4+, React, Vue.js)
  • experience with E2E, unit tests, acceptance tests
  • knows Web socket
  • NodeJS
  • GIT
  • Docker, CI & CD
  • have Good English communication skills (B2)

Technologies:

  • Angular 7 - using the full power of Angular, we have one component library that is used and configured across multiple projects
  • Tests - e2e and unit testing (Jest)
  • TypeScript
  • SASS and HTML 5
  • Socket.io
  • NodeJS
  • Webpack
  • GIT (Gitlab)
  • Docker

We offer:

  • Salary based on B2B contract (via Devire)
  • Long - term employment
  • Working in our Client's office in Katowice
  • Benefits package - private medical care and Multisport card

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.