Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

ING Bank Śląski S.A.
Katowice
praca stacjonarna
1732 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MK/WM/DAD/07/2019

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Twoje zadania:
  • Praca przy systemie umożliwiającym komunikację pomiędzy klientami, a bankiem,
  • Praca przy rozwiązaniach związanych z usługami nie tylko bankowych dla przedsiębiorców,
  • Projektowanie skalowalnej aplikacji pod kątem zapewnienia dużej szybkości działania i krótkiego czasu ładowania,
  • Integracja rozwiązania z wewnętrznymi systemami banku oraz zewnętrznymi systemami dostawcy usługi,
  • Praca w obszarze Continuous Integration i Continuous Delivery,
  • Wsparcie produkcyjne aplikacji,
  • Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum).
Nasze oczekiwania:
  • Znajomość JavaScript (VanillaJS, ES6),
  • Doświadczenie w pracy przy którymś javascriptowym frameworku (Angular, React, Vue, AngularJS, Backbone, Ember),
  • Umiejętność pracy na Webpaku,
  • Podstawy z Node.js, Git’a, REST,
  • HTML / CSS,
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy Ci:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Strefę relaksu i rozrywki
  • Dodatkowy monitor
  • Pracę zdalną
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking rowerowy
  • Międzynarodowe projekty