Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Front-end Developer Katowice
Front-End / JavaScript Developer

New-Invest
Katowice
praca stacjonarna
2194 dni temu
Miejsce pracy: Katowice

Firma, która jest wydawcą portali poświęconych branży nieruchomości, które odwiedza średnio 400 tys. użytkowników miesięcznie. Firma zatrudnia aktualnie ponad 40 osób. Na terenie firmy znajduje się parking. Nowoczesne, przestronne, zapewni Ci najwyższy komfort pracy, ale pozwoli też się zrelaksować w chwilach, gdy potrzebujesz przerwy.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie komercyjne z pracą w języku JavaScript,
  • roczne doświadczenie komercyjne z wykorzystaniem  REACT lub Angular,
  • min. 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu warstwy wizualnej stron z wykorzystaniem SASS-a lub LESS-a,
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3,
  • dobra znajomość TypeScriptu,
  • poczucie estetyki, zainteresowanie najnowszymi trendami UX,
  • język angielski w stopniu pozwalającym na bezproblemową pracę z dokumentacją.

Obowiązki:

  • rozbudowa innowacyjnego systemu CRM dla deweloperów oraz agencji nieruchomości,
  • stworzenie porównywarki mieszkaniowo – finansowej (obecnie takie narzędzie nie istnieje na rynku),
  • zbudowanie narzędzi wspomagających procesy sprzedaży u deweloperów.

Mile Widziane:

  • znajomość szablonów django templates.
  • znajomość git-a,
  • umiejętność tworzenia aplikacji opartych o REST API.
  • doświadczenie w pracy z tworzeniem responsywnych/mobilnych stron internetowych.

Oferujemy:

  • pracy zespołowej,
  • rozszerzony pakiet sportowy Multisport,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • inne korzyści, takie jak: szkolenia, kursy językowe i wszelkie aktywności mające sprzyjać podnoszeniu motywacji i radości z pracy;
  • świeże owoce i warzywa.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.