Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Front-end Developer Katowice
Frontend Developer [rekrutacja online]

Webanywhere sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
rekrutacja online
1278 dni temu

Webanywhere to firma, która powstała w 2003 roku w Wielkiej Brytanii i dostarcza rozwiązania e-learningowe dla sektora edukacyjnego i korporacyjnego. Nasi Klienci to ponad 2000 szkół i korporacji rozsianych na całym świecie.

Od 2012 roku Centrum Rozwoju Oprogramowania firmy działa w Katowicach, które obecnie liczy około 40 pracowników.

Obecnie, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Front-End developer do której obowiązków będzie należeć migracja danych z wykorzystaniem Angular 8, udział w projektach związanych z budową i rozwojem autorskich systemów informatycznych/aplikacji webowych, przygotowywanie raportów i dokumentacji, współpraca z programistami z innych działów.

Wymagania
  • Dobra znajomość Javascript / Typescript i Angular 7+.
  • Dobra znajomość HTML i CSS / Sass.
  • Znajomość responsywnego projektowania (np. Bootstrap lub innego).
  • Znajomość pojęć i technik OOP.
  • Znajomość reaktywnego programowania RxJS/NgRx.
  • Bardzo dobra znajomość architektury Front End / Web, REST i HTTP.
  • Znajomość ES6.
  • Znajomość GIT.
  • Co najmniej 1 roku doświadczenia.
Mile widziane
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia.
  • Dobra znajomość Node.js.
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych MVC/MVVM.
  • Znajomość pisania testów jednostkowych.
  • Znajomość podejścia Clean Code.
  • Znajomość baz danych SQL.
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki zwinne (Agile).
  • Znajomość TDD/BDD (karma, mocha, jasmine, puppeteer).
Oferujemy
  • Elastyczne formy współpracy.
  • Pracę w międzynarodowym i zgranym zespole oraz koleżeńską atmosferę pracy.
  • Udział w imprezach i wyjściach integracyjnych.
  • Dogodną lokalizację biura.
  • Bezpłatny parking dla pracowników firmy.
  • Pyszną kawę.
  • Częściową pracę z domu i elastyczne godziny pracy.
  • Lekcje angielskiego z native speakerem.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe.
  • Dwa dodatkowe dni urlopu po okresie próbnym.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".