Fryzjer / ka

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Kalisz
praca stacjonarna
za 2 dni wygasa14 dni temu
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/24/0455
OBOWIĄZKI:
Dobór fryzury do kształtu twarzy, farbowanie włosów, układanie fryzur okolicznościowych, dobór kosmetyków do pielęgnacji włosów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: Fryzjer

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, umiejętność wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, strzyżenia, stylizacji fryzur, farbowania, kreatywność i wyobraźnia, dokładność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Staszica 47a, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Małgorzata Pawłowska
m.pawlowska@pup.kalisz.pl
627689727

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie do pracy. Osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta celem uzyskania skierowania do pracy.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu