Fryzjer

Fundacja Aktywizacja

Łódź - Bałuty

10 dni temu

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

 

Od 1991 roku wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy, pomoc w przygotowaniu się i zdobyciu zatrudnienia.

 

Aktualnie prowadzimy projekt aktywizacji zawodowej i poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, a po okresie przygotowawczym, podjęciem pracy na stanowisku:

Fryzjer
Miejsce pracy: Łódź - Bałuty
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w strzyżeniu damskim i męskim
  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Osoba w wieku aktywności zawodowej, bez zatrudnienia, bez świadczeń przedemerytalnych
  • Osoba nie uczestnicząca w warsztatach terapii zajęciowej i nie będąca pracownikiem Zakładów Aktywności Zawodowej
DODATKOWO W RAMACH PROJEKTU OFERUJEMY:
  • Wsparcie doradcy zawodowego, psychologa, prawnika
  • Możliwość nieodpłatnego udziału w szkoleniach

Projekt „Postaw na Pracę” jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Zachęcamy do kandydowania osoby z niepełnosprawnością


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

za pomocą przycisku

 

 APLIKUJ TERAZ 

Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO).  Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Poznaj

Fundacja Aktywizacja

Poznaj stanowisko: Fryzjer 
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer