Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała

9 dni temu

Fryzjer
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0887
OBOWIĄZKI:
Koloryzacje, strzyżenie, modelowanie, pomoc innym fryzjerom. Oferta stażu przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne do 30 roku życia, kwalifikujące się do udziału w projekcie POWER. Miejsce stażu: Studio Fryzjerskie Ladies & Genelmen Angelika Kocur w Bielsku-Białej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunkowe (tytuł czeladnika), mile widziane średnie kierunkowe. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Pośrednik pracy
33 496 51 58, 94

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer