Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Chojnice
praca stacjonarna
10 dni temu
Fryzjer
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/24/0394
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z zawodem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Doświadczenie mile widziane. 38.2024.JJ

Miejsce pracy:

Chojnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Lichnowska 5, 89-620 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:

Justyna Jażdżejewska
j.jazdzejewska@pupchojnice.pl
523950708

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach