Zobacz więcej ofert pracy

Full stack developer

Nigel Frank International
Katowice
praca stacjonarna
1676 dni temu

Pearson Frank International Ltd. jest światowym liderem rekrutacji w obszarach Java / PHP / Web. Współpracujemy zarówno z firmami consultingowymi, jak i klientami końcowymi na całym świecie, a co za tym idzie, dysponujemy dużą ilością ofert pracy dla programistów JAVA i PHP.

Chcesz brać udział w ciekawych i rozwijających projektach?
Cenisz dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku?

Jeden z naszych międzynarodowych klientów zlokalizowany w Katowicach pilnie poszukuje doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 13082019JP

Obowiązki:

  • Praca w metodologii Scrum, współpraca z innymi działami i zespołami
  • Rozwój i utrzymanie nowych funkcjonalności
  • Dbałość o tworzenie wysokiej jakości kodu
  • Analiza wymagań biznesowych

Doświadczenie:

  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem React, bądź Angular
  • Znajomość technologii back-end’owych Java / Python / Scala
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum
  • Znajomość praktyk CI/CD
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwości rozwoju tj. szkolenia, certyfikacje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i rozwiązań