Zobacz więcej ofert pracy

Full Stack Web Developer

Action S.A.
Zamienie
praca stacjonarna
1382 dni temu

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami.

Action prowadzi również serwis gram.pl. Gram.pl to jeden z największych polskich serwisów społecznościowo-redakcyjnych o grach komputerowych, konsolowych oraz szeroko pojętej rozrywce dla graczy w Polsce. To także największy polski sklep internetowy z szerokim asortymentem gier, akcesoriów komputerowych i konsol.

Miejsce pracy: Zamienie

Twoje zadania:
  • tworzenie rozwiązań backend / frontend przy użyciu nowoczesnych technologii i języków programowania
  • analiza proponowanych rozwiązań z wyceną czasu realizacji
  • rozbudowa istniejących projektów
  • proponowanie rozwiązań w zależności od panujących trendów i kierunków rozwoju technologii
  • tworzenie, implementacja, rozbudowa i testowanie projektów

Znajomość języków
  • HTML i JSX
  • CSS3 i SCSS
  • JavaScript wraz ze znajomością najnowszych standardów ECMAScript
  • Kotlin (i Java)
  • PostgreSQL

Znajomość Technologii:
  • React / Create React App
  • Node.js
  • Umiejętność tworzenia na backendzie i wykorzystania na frontendzie Rest API
  • System kontroli wersji GIT
  • Bootstrap / Bootstrap Reboot
  • Spring / Spring Boot
  • Ebean

Mile widziane:
  • Wiedza ogólna o Single Page App (SPA), Progressive Web App (PWA)
  • Umiejętność korzystania z terminala SSH
  • Znajomość pojęć Code Splitting, Lazy Loading, Mobile First
  • Znajomość serwera automatyzacji: Jenkins
  • Doświadczenie w korzystaniu z IDE: IntelliJ IDEA (Kotlin/Java), DataGrip (PostgreSQL) oraz VSCode (Javascript/HTML/SCSS)

W zamian mamy dla Ciebie:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • karta MultiSport, siłownia, sala do squash’a dla ceniących aktywność fizyczną
  • a także profesjonalnie wyposażony klub muzyczny
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).